Barion Pixel
Netradičné vzdelávacie a zábavné aktivity – Zážitkovňa / 0907 172 186

Denné tábory 2023 už v predaji!

Denné tábory 2023 už v predaji!
9. marca 2023 Braňo Švec
denný tábor

Letné tábory vo Vysokých Tatrách a okolí organizujeme od roku 2015. Za ten čas ich absolvovali tisíce detí a o ich spokojnosti svedčí množstvo pozitívnych referencií a poďakovaní za rodičov. Nielen za to, že sme ich počas letných prázdnin odbremenili od povinností, ale najmä za to, že ten táborový týždeň (či už v dennom alebo pobytovom tábore) sme vyplnili plným a unikátnym programom.

Deti sa k nám vracajú každoročne a mnohé z nich dokonca aj dva alebo trikrát počas jedného leta. Preto máme ambíciu každý rok priniesť novinky – nové lokality, program a atrakcie.

Tábory 2023 – novinky

Letné tábory vo Vysokých Tatrách a mestách Poprad a Kežmarok organizujeme od roku 2015. Za ten čas ich absolvovalo viac ako 2 870 detí. O ich spokojnosti svedčí množstvo pozitívnych referencií a poďakovaní rodičov. 

Deti sa k nám vracajú každoročne a mnohé z nich dokonca aj dva alebo trikrát počas jedného leta. Preto máme ambíciu každý rok priniesť novinky – nové lokality a a tiež nový program a atrakcie.

Denný tábor pre deti aj tínedžerov

Na letnú sezónu 2023 sme teda opäť pripravili viaceré novinky. Po vlaňajšom úspešnom tábore sme si obľúbili krásne miesto vo Vysokých tatrách – areál Hotel Sipox Štrba, kde budeme mať k dispozícii konferenčnú miestnosť, vonkajší areál hotela vrátane ohniska, altánku. Pre Štrbský tábor je denne k dispozícii aj bazén s vírivkou.

Na leto sme po prvýkrát pripravili až dva turnusy nášho najobľúbenejšieho denného tábora s názvom Športový tábor. Už teraz vieme, že niektoré deti absolvujú oba jeho turnusy. 🙂 Jeden júlový a jednej augustový turnus sa budú konať v najväčšej školskej telocvični mesta Poprad – a v priestoroch základnej školy na Komenského ulici.

Denný tábor s hokejistami HK Poprad

Na august pripravujeme aj denný tábor s HK Poprad. Nejde o klasický hokejový kemp určený pre budúcich hokejistov, ale o denný fanúšikovský tábor, kde sa budeme každý deň stretávať s hráčmi HK Poprad. Tí sa budú spolu s našimi animátormi starať o program a účastníkov tábora. Minulé roky sme dokonca klubovým autobusom navštívili Starú Ľubovňu (hrad, skanzen, vojenský tábor, salaš a miestny zimný štadión) a v strede leta sme si zakorčuľovali napríklad aj v Levoči. Využili sme novú tréningovú halu v Poprade, ale venovali sme aj rôznym iným aktivitám. Napríklad fotenie na kartičky, rozhovory na kameru s hráčmi, prehliadka priestorov hokejistov a mnohé iné športy a aktivity.

Denný tábor pre staršie deti (od 12 do 15 rokov)

Po prvýkrát zažije 5 dní plných zábavy a zážitkov aj staršia veková skupina detí. Naučíme sa nové poznatky a zručnosti a budeme sa veľa hýbať. To všetko v našej novinke – tábore s názvom Tínedžerský tábor.  V programe nechýba celodenný výlet, besedy, túra ani kúpanie.

Denný tábor Kežmarok

Každý rok máme v ponuke Kežmarský tábor špeciálne určený pre deti z Kežmarku a okolia. Účastníkov vždy ráno do areálu tábora odvezieme z kežmarskej pobočky Target školy v budove Severka vlastným autobusom. Celý deň tak deti strávia s bohatým programom na krásnom ranči v Štôle. Ten je perfektným miestom najmä pre deti, ktoré majú radi prírodu a zvieratká. Na ranči ich totiž nájdeme neúrekom – sú to kone, papagáje, zajace, psíky a iné.

Programy pre deti Zážitkovňa

Do každého turnusu pridávame štipku vzdelávania, či už angličtinu alebo technické zručnosti. Ale hlavným motívom našich denných táborov sú zábavné a podnetné aktivity na čerstvom vzduchu. Deti sa teda vôbec nemusia báť, že ste im vybavili ďalší týždeň školy! 🙂

Tábory organizujeme v úzkej spolupráci s Jazyková škola TARGET Angličtina pre deti.

Najlepšie tábory – Tábory Poprad hľadaje u nás v Zážitkovni. 🙂