Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Eventy pre deti aj dospelých!

Eventy pre deti aj dospelých!
23. marca 2018 Lubomir Lassak

Vedeli ste, že LEGOVŇA v Poprade okrem výučby technických zručností v krúžkoch pre deti od 3 do 12 rokov organizuje aj rôzne eventy pre deti aj pre dospelých?  Deň plný zábavy s kockami LEGO tak môžu zažiť deti aj mimo samotnej Legovne.

Aké aktivity teda ponúka Legovňa pre deti?

Základom je voľná hra s kockami LEGO v bazénikoch.

Pre deti do 6 rokov odporúčame LEGO DUPLO, pre staršie deti klasické LEGO. Kilogramy kociek zaručia nevšednú zábavu pre deti.

LEGO železnica

Postavte si trať, dotvorte okolie a premávajte sa po nej rôznymi vlakmi s motorom alebo poháňaných ľudskou silou.

Pohybové hry

Vedeli ste, že s kockami LEGO sa môžete hrať aj úplne inak ako doma? Stačí pridať čínske paličky, golfovú palicu alebo kovovú guličku.

Kreatívna tvorba s kockami LEGO a LEGO motívmi

Pomocou postavených modelov s motorčekmi sa dajú vtvárať neuveriteľné veci – vymaľovať kraslicu? hrnčiarsky kruh? žiaden problém.

Spoločenské hry od firmy LEGO

LEGO šach, LEGO Harry Potter, LEGO Minotaurus, LEGO Bludisko a iné hry zabavia aj mamičky a oteckov

Malí programátori

Predstavte si, že si postavíte model, spárujete ho s tabletom a pomocou oficiálnej aplikácie od firmy LEGO ho začnete programovať tak, aby sa hýbal a komunikoval podľa vašich pokynov. A teraz si predstavte, že toto dokáže vaše 7-ročné dieťa. Neveríte? Príďte na našu akciu alebo sa pozrite na našu ponuku krúžkov na školách.

Maskot Legopanáčik

Maskot vyčarí nielen úsmev na tvári, ale svojimi šibalstvami vás rozosmeje. Odfotíte sa spolu?

Všetky aktivity majú za cieľ okrem zábavy aj poučenie a získanie nových zručností a znalostí a vychádzajú z americkej metodiky Brick by Brick. Nezabudnite, že Legovňu môžete mať aj vo vašom meste alebo vo vašej škole či škôlke.