Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Pre školy

Naše lektorky prídu až k vám! Ak máte záujem o netradičné vzdelávacie aktivity vo vašej základnej alebo materskej škole, chcete sa odlíšiť a poskytnúť deťom niečo výnimočné, ste tu správne. Presvedčili sa o tom už deti z viac ako 110 škôl na Slovensku. Vzdelávanie od Zážitkovne si na vlastnej koži vyskúšalo už viac ako 7 400 zvedavých detí.

Pre všetkých kolegov – riaditeľov, učiteľov a vychovávateľov máme 2 základné možnosti ako zažiť naše vzdelávanie u vás v škole alebo škôlke:

1. Jednorazové návštevy našej lektorky v triede

 • Objednáva škola (resp. škôlka)
 • Zúčastňujú sa všetky deti v triede
 • Jedno alebo viac stretnutí u vás v škole
 • Hradí škola formou vyzbierania peňazí od rodičov, ZRPŠ, faktúrou alebo podľa vášho želania
 • Celé Slovensko

Do vašej triedy prinesú špeciálne sety kociek LEGO® a postupne s každou triedou (alebo súbežne, ak prídu naraz 2 naše lektorky) absolvujú vyučovacie hodiny v dĺžke 45 – 60 minút.

Program je ideálnym spôsobom ako oživiť bežné hodiny prírodovedy, matematiky, chémie alebo iných predmetov v ZŠ alebo ako jednoducho zlepšiť jemnú motoriku, predstavivosť, spoluprácu a technické myslenie v MŠ. Sety kociek LEGO® sú samozrejme iné pre škôlky ako pre školy a aj náročnosť modelov je rôzna. Sety pre materské školy sa hýbu mechanicky, sety pre základné školy majú motorčeky.

Každé stretnutie s deťmi má štruktúru vyučovacej hodiny, na ktorej lektorka vysvetlí deťom tému, ktorú si vopred zvolíme (napr. odstredivá sila, tlak, cicavce, objavovanie planét, stredoveký katapult, Vianoce, jar, zima, hrnčiarsky kruh a mnohé iné). Výsledkom je zaujímavá hodina, na ktorej si žiaci poskladajú model podľa témy, ktorú práve preberajú a pochopia ako to funguje v praxi.

Takéto hodiny si môžete u nás objednať jednorazovo alebo pravidelne, napríklad raz mesačne. Sú určené pre všetky deti v triede a sú organizované školou podobne ako napríklad divadielka a vystúpenia.
Pri pravidelných hodinách na deťoch vidno veľký progres. Výhodou tiež je, že na rozdiel od divadielka alebo vystúpenia kúzelníka sú deti 100% času aktívne a hodiny ich veľmi bavianeuvedomujú si, že sa počas hodiny učia.

 

2. Krúžky pre prihlásené deti

 • S povolením školy organizuje Zážitkovňa s rodičmi detí, ktorí prejavia záujem
 • Zúčastňujú sa len deti prihlásené rodičmi v čase po popoludňajšom spánku ako krúžok
 • Prebieha pravidelne 1x týždenne od októbra do júna (alebo podľa dohody)
 • Deti prihlasujú online priamo rodičia na webe Zážitkovne bez toho, aby sme akokoľvek zaťažovali učiteľov vašej školy
 • Okresy Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Levoča

Krúžky otvárame po dohode so školou alebo škôlkou pri dostatočnom počte záujemcov z vašej školy. Deťom z materskej školy ponúkame krúžok Malý konštruktér, ktorý naučí deti trpezlivosti, zlepší pozornosť, jemnú motoriku a matematické zručnosti.

Deťom z 1. stupňa ZŠ ponúkame okrem základného krúžku aj nadstavbové krúžky Tvorba filmov a Mladý robotik.

 

Máte záujem o predbežnú nezáväznú cenovú ponuku pre vašu školu/triedu? Potrebujete viac informácií? Napíšte nám!

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, škola, telefonický kontakt) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target academy, n.o.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, škola, telefonický kontakt) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target academy, n.o. za účelom posielania newsletterov a iných marketingových informácií.


  * Položky označené hviezdičkou sú povinné.