Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Ukážková hodina

Počas januára 2024 Jazyková škola TARGET a Zážitkovňa pre vás pripravila sériu ukážkových hodín anglického a nemeckého jazyka,  na ktorých si môžeš vyskúšať  naše kurzy. A ak sa ti bude páčiť a dávať ti to zmysel, môžeš sa na kurz prihlásiť.

Kurz angličtiny Poprad

Kurz angličtiny online

Hodiny prebiehajú v JŠ TARGET Poprad. Príď si vyskúšať ako môže fungovať výučba cudzieho jazyka bez dhých a nudných hodín plných gramatických cvičení. Zároveň zistíš, ako si na tom aktuálne s vedomostnou úrovňou.  Nezaväzuješ sa k ničomu. Prídeš a vyskúšaš. 🙂

Pokyny a inštrukcie ti prídu po prihlásení na email.

 

Aktuálne termíny: vyber si termín a prihlás sa:
    Vyberte si ukážkovú hodinu*

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, adresa, telefonický kontakt) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target Academy, n.o.

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, adresa, telefonický kontakt) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target Academy, n,o. za účelom posielania marketingových informácií.