Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Eventy

Detské eventy a programy pre deti

Program plná aktivít pre deti, ktorý kompletne pripravíme a zorganizujeme podľa vašich požiadaviek.

Ako naše programy fungujú?

 • Program a výber aktivít prispôsobíme vždy konkrétnemu eventu a téme podujatia (napr. Mikuláš, Deň detí, Family Day, Deň otvorených dverí, Legovíkend atď.)
 • Originálny program pre firmy, obchodné centrá, mestá a obce, akvaparky, školy alebo eventové agentúry
 • Program má vždy svoju štruktúru, dynamiku a dramaturgiu, aby bol interaktívny a pútal detskú pozornosť
 • V spolupráci s vami vyberieme také aktivity, aby smeho prispôsobili očakávanému počtu účastníkov a aby vaše podujatie bolo úspešné

Sme súčasťou väčších podujatí, kde sme zodpovední za pestrý program pre deti plný zábavy a vzdelávania. Všetko sa snažíme ladiť do štýlu kociek LEGO, preto sa s nami často radi zahrajú aj ockovia. Aktivity a atrakcie sú pre deti zábavou, s ktorou sa nechcú rozlúčiť. Preto u nás strávia často veľa času, zatiaľ čo sa rodičia môžu venovať iným aktivitám v rámci vášho podujatia.

Naše aktivity a atrakcie pre deti

LEGO® Vzdelávanie (Edukačné aktivity)

Aktivita má štruktúru vyučovacej hodiny s lektorom, na ktorej deti získajú nové vedomosti o preberanej téme, ktorú prispôsobíme veku, termínu, udalosti alebo vášmu želaniu.

Dĺžka trvania: 60 min. na skupinu – odporúčame max. 20 detí
Deti rozdelíme do skupiniek podľa veku.

Pre koho je program vhodný? Škola v prírode, liečebný ústav, tábor, hotel, detský kútik, interiérové ihrisko, väčšia rodinná alebo narodeninová oslava.

LEGO® Zábava (Animačné aktivity)

Súbor rôznych aktivít v interiéri alebo exteriéri, kde hlavnou témou je LEGO®.  Vyberte si voľnú hru s kockami LEGO v bazénoch (viac ako 30 kg kociek na voľné hranie). Deti kreatívne skladajú modely alebo sa hrajú s hotovými (vláčiky, koľaje, budovy, figúrky). Rôzne Legoaktivity pod taktovkou našich animátorov. Deti aj rodičov zabáva náš originálny maskot – Legofigúrka.

Príklady, z ktorých si vyberiete:

 • megakocky – „nadrozmerná“ kreatívna zábava pre mladšie aj staršie deti
 • hrnčiarsky kruh – plne funkčný hrnčiarsky kruh, vďaka ktorému si každé dieťa z tejto aktivity so sebou odnáša vlastnými rukami namaľované umelecké dielko
 • spoločenské hry originálne od firmy LEGO® (LEGO® Človeče, Piškvorky, LEGO® Minotaurus, LEGO® šach, LEGO® Bludisko, LEGO® Magikus, LEGO® pyramída a pod.)
 • kreatívna výroba na detské motívy (LEGO® mydielka, výroba LEGO® čokoládky, LEGO® magnetka, LEGO® pastelky atď.)
 • voľná hra s kockami LEGO® v bazénoch + kilogramy železničných tratí a vláčiky s motorčekmi
 • robotika a programovanie – zábava, hra a najmä programovanie robota
  a mnohé iné…

Pre koho je program vhodný? Mesto, obec, obchodné centrum, firma organizujúca podujatie pre zamestnancov, firmy a školy organizujúce Deň otvorených dverí, eventová alebo svadobná agentúra.

Mobilný detský kútik na vašej svadbe

Zabavíme vašich najmilších svadobných hostí!

Voľná hra s kockami Lego® alebo Lego Duplo® v bazénoch, megakocky, postavičky Lego Friends® animačné alebo pohybové aktivity. Jednoducho spríjemníte svadbu samotným deťom, ale aj všetkým ostatným svadobným hosťom.

Poradíme vám s výberom vhodných aktivít, priestorom (v svadobnej sále, v blízkosti sály alebo v exteriéri) a vypracujeme ponuku na mieru.

Mobilný detský kútik (s animátorkami alebo bez) pre vás pripravíme kdekoľvek – nielen na svadbe, ale tiež v hoteli, na oslave alebo všade tam, kde očakávate detských návštevníkov.

Teambuildingové aktivity

Kocky LEGO® dokážu zabaviť a vzdelávať nielen deti. Máme pre vás program s vhodnou tímbuildingovou aktivitou pre vašich spolupracovníkov.

Zažite netradičný zábavný a inovatívny tréning s našou legolektorkou. Okrem zábavy a spolupráce je však cieľom naučiť sa nové zručnosti a vedomosti. Predstavíme tému stretnutia, ktorú predtým skonzultujeme, rozdelíme účastníkov do malých skupín alebo dvojíc a každej z nich pridelíme úlohy. Tou najdôležitejšou je spoločne poskladať náročný model podľa modelového plánu. Pritom je potrebná predstavivosť, kreativita, schopnosť nasledovať plán a najmä – spolupráca.

Program trvá cca. 60 min., je plný zábavy a vieme ho pre vás vytvoriť a zorganizovať v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Požičovňa maskotov

Plánujete usporiadať oslavu alebo chcete jednoducho potešiť a rozveseliť deti? Požičajte si od nás maskotov! Pokyny pre dobrovoľníka, ktorý sa doňho oblečie, inštrukcie a tipy vám pribalíme ku kostýmu a celý víkend si môžete spestriť jedným z dvojice našich maskotov – Legofigúrka alebo papagáj Mako.

V prípade záujmu spolu s maskotom radi poskytneme aj skúseného animátora, ktorý vaše deti zabaví bez starostí s kostýmom a pitným režimom (máme na mysli vodu).

Zaujala vás naša ponuka?

Želáte si viac informácií o typoch našich programov?

Požadujete vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky?

Kontaktujte nás na info@zazitkovna.sk, tel. č. 0907 172 186,
alebo jednoducho vyplňte tento formulár a my sa vám radi ozveme.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target academy, n.o.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target academy, n.o. za účelom posielania newsletterov a iných marketingových informácií.


  * Položky označené hviezdičkou sú povinné.

  Referencie z eventov

  Zážitkovňa nám ešte pod názvom Legovňa pomohla pri realizácii Family Day, ktorý sme pre našich zamestnancov pripravili v peknom prostredí v exteriéri v blízkosti sídla našej spoločnosti. Stovky našich kolegov a ich detí zabávali megakocky, vlaky, súťaže na pódiu aj v peknom stánku a tiež dvaja maskoti od Zážitkáreň.sk. Ďakujeme!

  Martin Žákovič,
  MAGNA Automotive Holding

  Pre deti z našej obce sme v kultúrnom dome pripravili akciu, ktorej súčasťou okrem dobrovoľných hasičov a pani učiteliek zo školy boli aj sympatické dievčatá zo Zážitkovne. A u detí aj rodičov mali úspech. Nestáva sa každý deň, aby u nás v dedine bolo podujatie aké mladí poznajú skôr z obchodného centra.

  Tomáš Olejník,
  starosta obce

  Deň otvorených dverí v našej materskej škole zatraktívnili služby od Zážitkovne. Animátorky vytvorili pre deti zábavné popoludnie a so sebou si priniesli naozaj množstvo rôznych stavebníc. Je to výborná voľba pre deti a často aj oteckov 😊

  Jana Piovarčiová,
  zástupkyňa pre MŠ

  Stretnutie manažérov z Maďarska, Rakúska, Poľska a Slovenska v Bojniciach sme si na hodinu spríjemnili krátkym, ale o to zábavnejším „teambuildingom“, keď sme úspešne absolvovali LEGO Vzdelávanie – naozaj zábavná a náučná hodina v netradičnom zložení. Najlepšie to vystihol môj kolega: „Nikdy som si nemyslel, že si budem s našou celoeurópskou riaditeľkou skladať LEGO.“

  Ivana Olejárová,
  asistentka riaditeľa

  Partneri a spokojní klienti