Barion Pixel
Netradičné vzdelávacie a zábavné aktivity – Zážitkovňa / 0907 172 186

Eventy

Plánujete zorganizovať jedinečné podujatie pre vašich klientov, návštevníkov alebo kolegov a ich rodiny?

Vyskúšajte niektorý z našich programov, ktoré vám kompletne pripravíme a zorganizujeme podľa vašich požiadaviek.

Ako naše programy fungujú?

 • Sú prispôsobené vždy konkrétnemu eventu a téme (napr. Mikuláš, Deň detí, Family Day, Deň otvorených dverí, LEGOvíkend atď.)
 • Originálny program pre firmy, obchodné centrá, obce, akvaparky, školy alebo eventové agentúry
 • Program má vždy svoju štruktúru, dynamiku a dramaturgiu, aby udržal deti aktívne
 • V spolupráci s vami vyberieme také aktivity, aby vaše podujatie bolo úspešné

Ako naše programy fungujú?

 • Sú prispôsobené vždy konkrétnemu eventu a téme (napr. Mikuláš, Deň detí, Family Day, Deň otvorených dverí, LEGOvíkend atď.)
 • Originálny program pre firmy, obchodné centrá, obce, akvaparky, školy alebo eventové agentúry
 • Program má vždy svoju štruktúru, dynamiku a dramaturgiu, aby udržal deti aktívne
 • V spolupráci s vami vyberieme také aktivity, aby vaše podujatie bolo úspešné

Typy našich programov

LEGO® Vzdelávanie (Edukačné programy)

Aktivita má štruktúru vyučovacej hodiny s lektorom, na ktorej deti získajú nové vedomosti o preberanej téme, ktorú prispôsobíme veku, termínu, udalosti alebo vášmu želaniu.

Dĺžka trvania: 60 min. na skupinu – odporúčame max. 20 detí
Deti sú rozdelené podľa veku do skupiniek podľa veku.

Pre koho je program vhodný? Škola v prírode, liečebný ústav, tábor, hotel, detský kútik, interiérové ihrisko, väčšia rodinná alebo narodeninová oslava

LEGO® Zábava (Animačné programy)

Súbor rôznych aktivít v interiéri alebo exteriéri, kde hlavnou témou je LEGO® – môže pozostávať z voľnej hry s kockami LEGO, v bazénoch (30+ kg kociek LEGO® na voľné hranie) si deti kreatívne skladajú modely alebo sa hrajú s hotovými (vláčiky, koľaje, budovy, figúrky) a tiež z Legoaktivít pod taktovkou našich animátorov, a deti aj dospelých môže počas podujatia tiež zabávať náš naozajstný živý maskot – Legofigúrka.

Príklady, z ktorých si vyberiete:

 • megakocky – „nadrozmerná“ kreatívna zábava pre mladšie aj staršie deti
 • hrnčiarsky kruh – plne funkčný hrnčiarsky kruh, vďaka ktorému si každé dieťa z tejto aktivity so sebou odnáša vlastnými rukami namaľované umelecké dielko
 • Spoločenské hry originálne od firmy LEGO® (LEGO® Človeče, Piškvorky, LEGO® Minotaurus, LEGO® šach, LEGO® Bludisko, LEGO® Magikus, LEGO® pyramída a pod.)
 • Kreatívna výroba na detské motívy (LEGO® mydielka, výroba LEGO® čokoládky, LEGO® magnetka, LEGO® pastelky atď.)
 • Voľná hra s kockami LEGO® v bazénoch + kilogramy železničných tratí a vláčiky s motorčekmi
 • Robotika a programovanie – zábava, hra a najmä programovanie robota
  a mnohé iné…

Pre koho je program vhodný? Mesto, obec, obchodné centrum, firma organizujúca podujatie pre zamestnancov, firmy a školy organizujúce Deň otvorených dverí, eventová alebo svadobná agentúra.

Mobilný detský kútik na vašej svadbe

Zabavíme vašich najmilších svadobných hostí!

Animačné aktivity na vašej svadbe? Žiaden problém. Voľná hra s kockami LEGO® v bazénoch, animačné alebo pohybové aktivity. Jednoducho spríjemníte svadbu samotným deťom, ale aj všetkým ostatným svadobným hosťom.

Poradíme vám s výberom vhodných aktivít, priestorom (v svadobnej sále, v blízkosti sály alebo v exteriéri) a vypracujeme ponuku na mieru.

Mobilný detský kútik pre vás pripravíme kdekoľvek – nielen na svadbe, ale tiež v hoteli, na oslave alebo všade tam, kde očakávate detských návštevníkov.

Teambuilding

Kocky LEGO® dokážu zabaviť a vzdelávať nielen deti. Tento program je aj vhodnou tímbuildingovou aktivitou pre vašich spolupracovníkov.

Zažite netradičný zábavný a inovatívny tréning s našou legolektorkou. Okrem zábavy a spolupráce je však cieľom naučiť sa nové zručnosti a vedomosti. Predstavíme tému stretnutia, ktorú predtým skonzultujeme a vyberieme s vami rozdelíme účastníkov do malých skupiniek a každej skupinke pridelíme úlohy – záverečnou úlohou je spoločne postaviť náročný model podľa plániku. Pritom je potrebná predstavivosť, kreativita, schopnosť nasledovať plán a najmä – spolupráca.

Program trvá cca. 60 min. a vieme ho pre vás urobiť v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Darčekové poukazy na vzdelávanie a tábory

Na všetky služby z dilne Zážitkovňa.sk a od Jazykovej školy TARGET ako darček pre vašich klientov, priateľov alebo spolupracovníkov.

Poukazy sú vhodné do súťaže, tomboly alebo jednoducho ako darček. Vystavíme vám všeobecný darčekový poukaz alebo poukaz na konkrétny kurz alebo tábor – podľa vášho želania. Okrem technických zručností a eventov ponúkame tiež široký výber jazykových kurzov od Jazykovej školy TARGET.

Požičovňa maskotov

Plánujete usporiadať oslavu alebo chcete jednoducho potešiť a rozveseliť deti? Požičajte si od nás maskota! Pokyny pre dobrovoľníka, ktorý sa doňho oblečie, inštrukcie a tipy vám pribalíme ku kostýmu a celý víkend si môžete spestriť jedným z dvojice našich maskotov – Legopanáčik alebo papagáj Mako.

V prípade záujmu spolu s maskotom radi dodáme aj skúseného animátora, ktorý vaše deti zabaví bez starostí s kostýmom a pitným režimom (máme na mysli vodu).

Zaujala vás naša ponuka?

Želáte si viac informácií o typoch našich programov?

Požadujete vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky?

Kontaktujte nás na info@zazitkovna.sk, tel. č. 0907 172 186,
alebo jednoducho vyplňte tento formulár a my sa vám radi ozveme.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target academy, n.o.

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa) podľa zákona o ochrane osobných údajov EÚ spoločnosťou Target academy, n.o. za účelom posielania newsletterov a iných marketingových informácií.


  * Položky označené hviezdičkou sú povinné.

  Referencie z eventov

  Zážitkovňa nám ešte pod názvom Legovňa pomohla pri realizácii Family Day, ktorý sme pre našich zamestnancov pripravili v peknom prostredí v exteriéri v blízkosti sídla našej spoločnosti. Stovky našich kolegov a ich detí zabávali megakocky, vlaky, súťaže na pódiu aj v peknom stánku a tiež dvaja maskoti od Zážitkáreň.sk. Ďakujeme!

  Martin Žákovič,
  MAGNA Automotive Holding

  Pre deti z našej obce sme v kultúrnom dome pripravili akciu, ktorej súčasťou okrem dobrovoľných hasičov a pani učiteliek zo školy boli aj sympatické dievčatá z Legárne. A u detí aj rodičov mali úspech. Nestáva sa každý deň, aby u nás v dedine bolo podujatie aké mladí poznajú skôr z obchodného centra.

  Tomáš Olejník,
  starosta obce

  Deň otvorených dverí v našej materskej škole zatraktívnili služby od Zážitkovne. Animátorky vytvorili pre deti zábavné popoludnie a so sebou si priniesli naozaj množstvo rôznych stavebníc. Je to výborná voľba pre deti a často aj oteckov 😊

  Jana Piovarčiová,
  zástupkyňa pre MŠ

  Stretnutie manažérov z Maďarska, Rakúska, Poľska a Slovenska v Bojniciach sme si na hodinu spríjemnili krátkym, ale o to zábavnejším „teambuildingom“, keď sme úspešne absolvovali LEGO Vzdelávanie – naozaj zábavná a náučná hodina v netradičnom zložení. Najlepšie to vystihol môj kolega: „Nikdy som si nemyslel, že si budem s našou celoeurópskou riaditeľkou skladať LEGO.“

  Ivana Olejárová,
  asistentka riaditeľa

  Partneri a spokojní klienti