Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Čerstvé novinky z prípravy našich táborov

Čerstvé novinky z prípravy našich táborov
30. marca 2021 Braňo Švec

Od roku 2015 organizujeme letné tábory v Poprade a vo Vysokých Tatrách. Za ten čas ich absolvovalo viac ako 1 400 detí a o ich spokojnosti svedčí množstvo pozitívnych referencií a poďakovaní za rodičov. Nielen za to, že sme ich počas letných prázdnin odbremenili od povinností, ale najmä za to, že ten táborový týždeň sme vyplnili nabitým a atraktívnym programom.

Deti sa k nám vracajú každoročne a mnohé z nich dokonca aj dva alebo trikrát ročne. Preto máme ambíciu každý rok priniesť nové lokality a a tiež nové programy a atrakcie.

Novinky na leto 2021

Na rok 2021 sme teda opäť pripravili viaceré novinky, a na niektorých ešte stále pracujeme. Ak sa podarí to, čo zamýšľame, máme sa všetci na čo tešiť.

Do ponuky pridávame nové miesto tábora – Tatranské Zruby, kde budeme mať k dispozícii konferenčnú miestnosť, vzdelávačku, vonkajší areál hotela a všetky tatranské turistické chodníky 🙂 Okrem toho sa môžeme tešiť na Game Room za odmenu a podobné vychytávky hotela.

Zmenou prešiel aj náš obľúbený Športový tábor, ktorý mení miesto konania. Ostáva v Poprade, ale športovať budeme odteraz v najväčšej školskej telocvični v meste – na ZŠ na Komenského ulici.

Prekvapenia na novú sezónu

Ak nám prevádzkové podmienky dovolia, uvidíme historické vlaky a možno aj lietadlá, navštívime ekoprevádzku, spoznáme históriu nášho regiónu a užijeme si aj vlakový výlet. Prekvapenia sa dočkajú aj deti z Popradského tábora, kde sme pripravili táborovú hru inšpirovanú Pevnosťou Boyard s názvom Pevnosť Poprad.

Do každého turnusu pridávame štipku vzdelávania, či už angličtinu alebo technické zručnosti, ale hlavným motívom našich denných táborov sú zábavné a podnetné aktivity na čerstvom vzduchu. Deti sa teda nemusia báť, že ste im vybavili ďalší týždeň školy 🙂

Nech sa páči, tu je naša ponuka na letné prázdniny 2021.