Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Denné tábory 2024 – čo prinesieme počas letných prázdnin?

Denné tábory 2024 – čo prinesieme počas letných prázdnin?
19. marca 2024 Braňo Švec

Denné letné tábory 2024 vo Vysokých Tatrách, Slovenskom raji a mestách Poprad a Kežmarok organizujeme od roku 2015.

Za ten čas ich absolvovalo viac ako 3 000 detí. O ich spokojnosti svedčí množstvo pozitívnych referencií a poďakovaní rodičov. Rodičov počas prázdnin odbremeníme od povinností, ale najmä vyplníme tábroový týždeň nabitým, jedinečným a vždy iným programom.

Deti sa k nám vracajú každoročne a mnohé z nich dokonca aj dva alebo trikrát počas jedného leta. Preto je každý turnus iný a každý rok prinášame novinky – nové lokality a a tiež nový program a atrakcie.

 

Letné tábory 2024 aj pre tínedžerov

Na letnú sezónu 2024 sme teda opäť pripravili novinky. Obľúbili sme si krásne miesto v Tatrách – areál Hotel Sipox Štrba, kde máme k dispozícii konferenčnú miestnosť, vonkajší areál hotela vrátane ohniska, altánku. Pre Štrbský tábor je denne k dispozícii aj bazén s vírivkou. V Štrbe sú deti a ich rodičia spokojní už tretí rok.

Náš najúspešnejší tábor v histórii je Športový tábor. Možno aj preto, že jeho súčasťou je osobne vždy aj hlavná vedúca Lucia Švecová. Využívame priestory najväčšej školskej telocvične v meste Poprad – a vonkajší areál základnej školy na Komenského ulici.

V auguste pripravujeme 4. ročník zaujímavého tábora pre mladšie deti – denný tábor s hokejistami HK Poprad. Nie je to klasický hokejový kemp určený pre mládežníckych hokejistov, ale o denný fanúšikovský tábor, kde sa budeme každý deň stretávať s hráčmi HK Poprad. Tí sa budú spolu s našimi animátormi starať o program a účastníkov tábora. V mninulých ročníkoch sme klubovým autobusom navštívili Ružomberok, Levoču alebo Starú Ľubovňu (hrady, skanzeny, vojenský tábor, miestne reštaurácie atď.) a v strede leta sme si v každom meste aj zakorčuľovali na ľade. Využili sme novú tréningovú halu v Poprade, ale venovali sme aj rôznym iným športovým aj nešportovým aktivitám. Napríklad fotenie na kartičky, rozhovory na kamery s hráčmi, prehliadka šatní hokejistov a VIP priestorov klubu a iné zaujímavé aktivity.

 

Denný tábor vo Vernári

Slovenský raj navštívime vďaka spolupráci s Hotelom Studničky Vernár a miestnym lyžiarskym strediskom. Nebudeme síce lyžovať, ale využijeme všetky možnosti, ktoré ponúka hotel, obec a jej okolie. Tešíť sa môžete na výlet do jaskyne alebo do Telgártu.