Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Denné tábory 2024 aj s novými lokalitami!

Denné tábory 2024 aj s novými lokalitami!
29. marca 2024 Braňo Švec
denný tábor Tatry

Denné letné tábory v Tatrách a na Spiši organizujeme od roku 2015. Za ten čas ich absolvovali tisíce detí a o ich spokojnosti svedčí množstvo pozitívnych referencií, peknej spätnej väzby od detí a opätovnými návratmi našich táborníkov. Rodičov odbremeníme od povinností a deti dostanú veľkú kopu nových zážitkov. 

Áno, deti sa k nám vracajú každoročne a mnohé z nich dokonca aj dva alebo trikrát počas jedného leta. Preto má každý turnus tábora jedinečný a vždy iný program. A preto ideme do každej sezóny s ambíciou prinášať novinky – nové lokality, nový program a atrakcie.

Tábory 2024 – novinky

Počas letných prázdnin 2024 nás opäť čaká niekoľko noviniek. S našim stabilným tímom animátoriek a animátorov, ktoré poznáte z minulých rokov, spoznáme nielen Vysoké Tatry, ale aj Slovenský raj. Vďaka spolupráci so štorhviezdičkovým hotelom Čingov budeme využívať priestory aj okolie hotela na množstvo našich rôznorodých aktivít. 

Druhou novou lokalitou bude Denný tábor Veľký Slavkov. Táto obec v blízkosti Popradu nám poskytuje krásny areál mládežníckeho centra, Minigolf od Aplend, ale aj rýchly prístup do Popradu. Toto miesto je ideálne na detský letný tábor plný pohybu a športu!

Denný tábor pre deti aj tínedžerov

Na letnú sezónu 2023 sme teda opäť pripravili viaceré novinky. Po vlaňajšom úspešnom tábore sme si obľúbili krásne miesto vo Vysokých tatrách – areál Hotel Sipox Štrba, kde budeme mať k dispozícii konferenčnú miestnosť, vonkajší areál hotela vrátane ohniska, altánku. Pre Štrbský tábor je denne k dispozícii aj bazén s vírivkou.

Na leto sme po prvýkrát pripravili aj jeden turnus nášho najobľúbenejšieho denného tábora s názvom Športový tábor. Augustový turnus sa bude konať v najväčšej školskej telocvični mesta Poprad – a v priestoroch základnej školy na Komenského ulici.

Denný tábor s hokejistami HK Poprad

Na august pripravujeme aj denný tábor s HK Poprad. Nejde o klasický hokejový kemp určený pre budúcich hokejistov, ale o denný fanúšikovský tábor, kde sa budeme každý deň stretávať s hráčmi HK Poprad. Tí sa budú spolu s našimi animátormi starať o program a účastníkov tábora. Minulé roky sme dokonca klubovým autobusom navštívili skanzen vo Vlkolínci, hrad a skanzen v Starej Ľubovni a v strede leta sme si zakorčuľovali napríklad aj v Levoči, Ľubovni, či Ružomberku. Využili sme novú tréningovú halu v Poprade, ale venovali sme aj rôznym iným aktivitám. Napríklad fotenie na kartičky, rozhovory na kameru s hráčmi, prehliadka priestorov hokejistov a mnohé iné športy a aktivity.

Denný tábor pre násťročných (od 12 do 15 rokov)

Po minuloročnsom úspechu zažije 5 dní plných zábavy a zážitkov znovu aj staršia veková skupina detí. Naučíme sa nové poznatky a zručnosti a budeme sa veľa hýbať. To všetko v našej novinke – tábore s názvom Tínedžerský tábor.  V programe nechýba celodenný výlet, besedy, túra ani kúpanie.

Denný tábor Kežmarok

Každý rok máme v ponuke Kežmarský tábor špeciálne určený pre deti z Kežmarku a okolia. Účastníkov vždy ráno do areálu tábora odvezieme z kežmarskej pobočky Target školy v budove Severka vlastným autobusom. Celý deň tak deti strávia s bohatým programom na krásnom ranči v Štôle. Ten je perfektným miestom najmä pre deti, ktoré majú radi prírodu a zvieratká. Na ranči ich totiž nájdeme neúrekom – sú to kone, papagáje, zajace, psíky a iné.

Programy pre deti Zážitkovňa

Do každého turnusu pridávame štipku vzdelávania, či už angličtinu alebo technické zručnosti s kockami LEGO. Ale hlavným motívom našich denných táborov sú zábavné a podnetné aktivity na čerstvom vzduchu. Deti sa teda vôbec nemusia báť, že ste im vybavili ďalší týždeň školy! 🙂

Tábory organizujeme v úzkej spolupráci s Jazyková škola TARGET Angličtina pre deti.

Najlepšie tábory – Tábory Poprad hľadaje u nás v Zážitkovni. 🙂