Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Letné tábory na leto 2022 sú už v predaji

Letné tábory na leto 2022 sú už v predaji
10. marca 2022 Braňo Švec
tábor štrba
Letné tábory vo Vysokých Tatrách a okolí organizujeme od roku 2015. Za ten čas ich absolvovalo viac ako 1 800 detí a o ich spokojnosti svedčí množstvo pozitívnych referencií a poďakovaní za rodičov. Nielen za to, že sme ich počas letných prázdnin odbremenili od povinností, ale najmä za to, že ten táborový týždeň (či už v dennom alebo pobytovom tábore) sme vyplnili nabitým a jedinečným programom. Deti sa k nám vracajú každoročne a mnohé z nich dokonca aj dva alebo trikrát počas jedného leta. Preto máme ambíciu každý rok priniesť novinky – nové lokality a a tiež nový program a atrakcie.

Novinky na leto 2022

Na letnú sezónu 2022 sme teda opäť pripravili viaceré novinky, a na niektorých ešte stále pracujeme a pochválime sa nimi postupne od marca do júna. Do ponuky pridávame nové miesto pobytového tábora – Hotel Sipox Štrba, kde budeme mať k dispozícii okrem kvalitného ubytovania konferenčnú miestnosť, vonkajší areál hotela vrátane ohniska, altánku a denne je nám k dispozícii aj vírivka s bazénom. 🙂 Už len samotná lokalita na konci obce Štrba je krásna a ideálne práve pre tábory. Už minulý rok sa zmenilo aj miesto nášho najobľúbenejšieho denného tábora s názvom Športový tábor, ktorý sa bude konať v najväčšej školskej telocvični mesta Poprad – na ZŠ na Komenského ulici. V auguste pripravujeme aj denný tábor s hokejistami HK Poprad. Nejde o klasický hokejový kemp určený pre budúcich hokejistov, ale o denný fanúšikovský tábor, kde sa budeme každý deň stretávať s hráčmi HK Poprad. Tí sa budú spolu s našimi animátormi starať o program a účastníkov tábora. Minulý rok sme dokonca klubovým autobusom navštívili Starú Ľubovňu (hrad, skanzen, vojenský tábor, salaš a miestny zimný štadión) a v strede leta sme si zakorčuľovali napríklad aj v Levoči.

Overené topky programu aj v lete 2022

Ak nám prevádzkové podmienky dovolia, odvezieme sa vlakmi, električkami, autobusmi, dáme si pešiu túru a bližšie spoznáme niektoré historické udalosti podtatranského regiónu. Po minuloročnom úspechu si aj toto leto zahráme v uliciach mesta táborovú hru inšpirovanú Pevnosťou Boyard s názvom Pevnosť Poprad. Naďalej budeme využívať krásny uzavretý areál ranča Monty v Štôle, ktorý je perfektným miestom najmä pre deti, ktoré majú radi prírodu a zvieratká. Na ranči ich totiž nájdeme neúrekom – sú to kone, papagáje, zajace, psíky a iné. Každý rok prichystáme jeden turnus aj pre deti z Kežmarku a okolia, ktoré vždy ráno do areálu tábora odvezieme z kežmarskej pobočky Target školy vlastným autobusom. Celý deň tak deti strávia s bohatý programom na ranči v Štôle.

Tábory sú Legáreň

Do každého turnusu pridávame štipku vzdelávania, či už angličtinu alebo technické zručnosti, ale hlavným motívom našich denných táborov sú zábavné a podnetné aktivity na čerstvom vzduchu. Deti sa teda vôbec nemusia báť, že ste im vybavili ďalší týždeň školy! 🙂 Tábory organizujeme v spolupráci s jazykovou školou TARGET a kompletnú ponuku nájdete tu:

Letné prázdniny 2022