Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Detské kurzy angličtiny na novej adrese

Detské kurzy angličtiny na novej adrese
25. apríla 2021 Braňo Švec
angličtina pre deti

Ako určite viete, naše detské centrum Legáreň, kde organizujeme programy pre deti, má svoju materskú spoločnosť – Jazykovú školu Target. Tá vznikla v roku 2009 a keďže záujem o detské kurzy narastal, v roku 2017 sme školu rozšírili práve o našu milú Legáreň.

Nová stránka

A práve jazyková škola Target má od tohto týždňa úplne novú webstránku. Nájdete na nej tak ako doteraz aj detské kurzy angličtiny, španielčiny a nemčiny a tiež na výber z rôznych programov, kde pomôžu s cudzími jazykmi aj dospelým, a dokonca aj tým skôr narodeným. Nová stránka slúži aj pre tých, čo hľadajú preklady alebo firemné vzdelávanie.

Aký je rozdiel medzi Target a Legárňou

S Target školou to máme rozdelené – Legáreň má na starosti krúžky, tábory a eventy – teda všetko, čo súvisí s technickými zručnosťami a Target zase všetko to, čo súvisí s jazykmi, kurzy pre deti aj dospelých, preklady, tlmočenie a jazykové služby pre firmy. Rozdiel je teda jasný, aj keď (aby to zas nebolo úplne jednoduché) niektoré programy sa nám prelínajú – napríklad v táboroch učíme deti po anglicky britským konceptom Wattsenglish.

Tak len – nech ste správne a aktuálne informovaní. 🙂

Lucka Švecová

 

P.S.: nezabudnite kliknúť na nový web jazykovky a prečítať si kopec nových článkov na blogu alebo príbeh o tom, ako sme vznikli 🙂