Barion Pixel
Zážitky pre deti - Eventy, tábory, krúžky, programy pre školy | 0907 172 186

Sezóna táborov 2021 je úspešne za nami!

Sezóna táborov 2021 je úspešne za nami!
31. augusta 2021 Braňo Švec
denné tábory

Som rada, že všetky naše turnusy táborov sa úspešne skončili a že sme mohli aj vďaka našim skvelým klientom dodržať program jednotlivých turnusov prakticky na 100%, keďže ani protipandemické opatrenia nám nenarušili plány.

Vďaka skvelému tímu animátoriek  a animátorov, ktorí sú s nami už dlhodobo (a viacerých z nich poznáte aj z našich kurzov angličtiny alebo Legokrúžkom a návštevám na vyučovaní vo vašich školách) sme aj celú túto sezónu absolvovali úspešne bez jediného úrazu.

Zažili sme opäť nové veci, vyskúšali sme si organizáciu špeciálneho dňa, ktorý sme nazvali Pevnosť Poprad, navštívili sme mestá Levoča, Stará Ľubovňa, osadu Šoldov, pozreli sme si galériu, letisko, múzeum, železničné depo, kino a zimný štadión. Je naozaj fajn pocit, keď vám deti povedia, že mnohé z týchto miest navštívili s nami vôbec po prvýkrát alebo si veľa z aktivít alebo zo športov vyskúšali prvý raz vo svojom živote.

Vyskúšali sme desiatky rôznych športov aj s profesionálnymi trénermi, poskladali sme veľa modelov zo stavebnice LEGO, absolvovali mnoho hodín zábavnej angličtiny a užili si pri tom kopec zábavy pri nikdy nekončiacich aktivitách.

Lebo práve aktivity a neustále zapájanie detí do programu tábora je to, čo nás odlišuje od ostatných táborov. Chceme, aby sme sa s našimi animátormi deťom venovali po celý čas trvania tábora a aby si z neho odviezli čo najviac zážitkov.

Som rada, že sa to nášmu tímu darí. Dôkazom sú napríklad všetky deti, ktoré sa do tábora prihlásili dva alebo dokonca trikrát za leto. No a presvedčiť sa o tom môžete aj na základe referencií našich klientov, teda rodičov detí napríklad tu alebo tu.

Ako poďakovanie za krásne leto 2021 sme pre štyroch z vás pripravili pekné výhry:

cena: LEGO Harry Potter – Rockfort nevydarený všehodžús: Viera Rímska

cena: LEGO Friends – Vodopád v lese:  Jana Čižíková

cena: LEGO Duplo: Lenka Potočná

cena: kurz anglického jazyka v tvojej ZŠ alebo MŠ: Lenka Vavrová

Výhercom z radov našich táborníkov blahoželám a ostatným ešte raz veľmi pekne ďakujem za účasť v táboroch aj za pozitívne referencie rodičov na našej Facebook stránke a na Google.

Lucia Švecová

 

P.S.: Teším sa na vás v kurzoch angličtiny a krúžkoch počas školského roka. U nás v centre Popradu alebo rada prídem do vašej školy či škôlky 🙂